image
Главная » 2015 » Февраль » 11
как сеять газонную травуДля хорошого врожаю багато важить сівозміна. «Тасуючи» посіви місцями, дачники завше збирають восени добірні овочі. Отож, найкращі попередники: 

для огірків – помідори, картопля, цвітна капуста, квасоля, білокачанна капуста; 

для помідорів – морква, огірки, горох, квасоля, петрушка, кріп, селера, кабачки; 

... Читать дальше »
Просмотров: 5137 | Добавил: Admin | Дата: 11.02.2015 | Комментарии (1)

Хитрощі городників

Універсальна підгодівля-на 200 літрів води-500 грамів нітроамофоски, 500 грамів сульфату калію, 3 склянки золи, піввідра коров'яку, лопата курячого посліду, 2 відра прілої трави, 1 літр варення, 100 грамів дріжджів,. Все перемішати і долити водою до верху, перев'язати плівкою. Коли припиниться бродіння, розвести водою в пропорції 1/10 і полити рослини.

Коли довго стоїть дощова погода рослини підживлюють фосфорно-калійними добривами.

Перед висадкою в грунт розсаду корисно обприскати розчином епіна, через тиждень повторити обприскування.

Прискорити зростання можна таким чином. На 20 літрів води взяти 1 склянку сечовини, 2 склянки суперфосфату, 6 склянок золи, заповнити травою та закрити кришкою. Настоювати 5-6 днів. Для поливу рослин розбавляти в ... Читать дальше »

Просмотров: 653 | Добавил: Admin | Дата: 11.02.2015 | Комментарии (0)

ГазонЧто такое сидераты. Для чего и как их используют
Для чего нужны сидеральные растения (сидераты)? Если кратко, то их выращивают для улучшения и восстановления плодородия почвы. Сидераты можно применять весь огородный сезон – начиная с ранней весны и заканчивая поздней осенью в периодах между посадками основных огородных растений.  Для сидерации используются любые однолетние растения с мощной и разветвленной корневой системой.  О том, какие растения в основном используют в качестве сидератов, что эти растения делают с почвой, что делают с этими растениями: когда и как их сеют и убирают – читайте в этой статье.
Сидераты: разрыхлители почвы и зелёные санитары
Корни сидератов – мочковатые и разветвлённые – очень хорошо рыхлят почву. Они способны разбить на маленькие к ... Читать дальше »

Просмотров: 837 | Добавил: Admin | Дата: 11.02.2015 | Комментарии (0)

Як точно розрахувати вартість дотримання чи недотримання закону? Як врахувати всі ризики? І хто саме має приймати правові рішення в компанії?

Дуже часто взаємини бізнесу з правом зводяться до маніпуляцій із законом. Можна скільки завгодно розмірковувати про те, що закону дотримуватися потрібно, але, якщо компанія вважає, що таким чином економить кошти, вона продовжуватиме шукати «обхідних шляхів». Як точно розрахувати вартість дотримання чи недотримання закону? Як врахувати всі ризики? І хто саме має приймати правові рішення в компанії?

Звісно, чинні механізми праворегулювання, особливо в нашій державі, недосконалі. Наприклад, «лежачі поліцейсь­кі» чи «антипаркувальні» стовпчики можуть бути набагато ефективнішими за працівників ДАІ у контролі виконання правил. Проте насправді право ... Читать дальше »

Просмотров: 654 | Добавил: Admin | Дата: 11.02.2015 | Комментарии (0)

органічна пшеницяОрганічні продукти та їхнє виробництво – це практика чистого виробництва здорових продуктів харчування. Органічне землеробство полягає у мінімальному обробітку ґрунту і повній відмові від застосування ГМО, отрутохімікатів та мінеральних добрив.

Використання органічних технологій в землеробсті ведуть до підвищення природної біологічної активності у ґрунті та відновлення балансу натуральних поживних речовин. За умов ведення органічного господарства підсилюються відновлювальні властивості, нормалізується робота живих організмів, відбувається відновлення гумусу, і як результат – збільшення урожайності сільськогосподарських культур та підвищення якості зерна.

Основні методи досягнення високої якості органічних зернових в умовах ведення сільського гос ... Читать дальше »

Просмотров: 700 | Добавил: Admin | Дата: 11.02.2015 | Комментарии (0)

Повернути ґрунту поживні речовини, що були використані вирощеними культурами, допомагають добрива. І найпростіший,найбільш економічний, екологічно чистий, «природний» спосіб – це використання сидератів, тобто рослин, які швидко формують зелену масу і які вирощуються не «для їжі», а спеціально для відновлення ґрунту (фацелія, люпин, гречка, чорнобривці, конюшина, ріпак, соняшник, жито, овес, горох, суріпиця, редька, гірчиця, люцерна, вика). Особливо важливо їх застосовувати на невеликих ділянках, де площа не дозволяє організувати повноцінну сівозміну.

Переваги:

Розпушення ґрунту. Соняшник, редька олійна, люпин своїм корінням добре рихлять нижні шари ґрунту, полегшуючи доступ для повітря і вологи (особли ... Читать дальше »
Просмотров: 479 | Добавил: Admin | Дата: 11.02.2015 | Комментарии (0)

Украинский агросектор, несмотря на все вызовы, остается одним из наиболее инвестиционно-привлекательных в Украине.

Более того, эксперты считают, что в украинских условиях ведения сельского хозяйства право на жизнь могут получить даже самые смелые бизнес-идеи.

Представляем вашему вниманию виды бизнеса, которые развиваются в Украине, однако о которых мало кто говорит налево и направо (идеи подаем в алфавитном порядке — ред.).

КОНОПЛЕВОДСТВО

... Читать дальше »

Просмотров: 887 | Добавил: Admin | Дата: 11.02.2015 | Комментарии (0)

Приобретайте GPS-монитор – и вы сможете контролировать отклонение трактора от курса. Если купите еще и подруливающее устройство (или гидравлический автопилот) – трактор сам будет контролировать точность проходов. Ну а если обзаведетесь еще и базовой станцией и начнете использовать RTK-сигнал – точность ориентированности вашей техники на поле резко возрастет, отклонения будут в переделах всего ±2 см. Это три первых шага на пути к точному земледелию

Точное земледелие – это не только точность, но и резко возрастающая производительность. Оборудование для точного земледелия производят компании Leica, TeeJet, Trimble, John Deere, Claas, Farmscan, Dickey John. Ассортимент оборудования огромный. Но для начала вам понадобятся всего три вещи. Бл ... Читать дальше »

Просмотров: 619 | Добавил: Admin | Дата: 11.02.2015 | Комментарии (0)

ЯЧМІННЕ зерно активно використовується у харчовій промисловості: з нього варять пиво, готують ячну та перлову крупи, дієтичні напої як замінники кави, мюслі, печуть хлібобулочні вироби. Дієтологи ж просто в захопленні від цього злаку і радять у раціон кожній людині включати харчові продукти з ячменем.

Почнемо з того, що ячмінь містить мало калорій порівняно з іншими злаками, багато клітковини, вітамінів та поживних речовин. Таким чином, це — ідеальний харч для тих, хто бажає схуднути. Крім низької калорійності, ефект досягається завдяки наявності кількох амінокислот, принципово важливих для обміну речовин.

Також ячмінь змінює рівень цукру в крові, допомагаючи уникнути його різких «припливів» та «відпливів», пов’язаних із процесом накопичення запасів жиру.

Цей продукт стабілізує артеріальний тиск у гіпертоніків, й ... Читать дальше »

Просмотров: 529 | Добавил: Admin | Дата: 11.02.2015 | Комментарии (0)